Suszarka BaByliss D665E
Zdjęcia 3 |
BaByliss D665E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss D665E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Salon Air Brilliance D665E Suszarka do Włosów Czarny | 383 zł |
BaByliss Suszarki do włosów | 456 zł |
BaByliss Salon Air Brilliance 2200 D665E Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 22 | 399 zł |
BaByliss BaByliss Salon Air Brilliance 0 1 Stk. | 399 zł |
BaByliss Salon Air Brilliance 2200 D665E Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 22 | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →