Szczotka GHD Glide
Zdjęcia 14 |
GHD Glide |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GHD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GHD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GHD Glide
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ghd glide Sunsthetic Collection szczotka elektryczna do prostowania włosów | 649 zł |
GhD Szczotka prostuj?ca Glide Hot Brush - Black | 591 zł |
ghd Glide Professional Hot Brush Prostownice Damski | 854 zł |
ghd Glide Hot Brush Sunsthetic Collection 99350165640 | 745 zł |
ghd Glide Pink Collection Smoothing Hot Brush | 775 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →