Klawiatura
Genesis Thor 420 RGB
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Genesis Thor 420 RGB |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genesis Thor 420 RGB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genesis Thor 420 RGB mechaniczna klawiatura gamingowa Low Profile układ US | 356 zł |
Genesis Thor 420 RGB - Klawiatury - Angielski - USA - Srebrny | 342 zł |
Genesis Thor 420 RGB Czarny | 269 zł |
Genesis Thor 420 KL-G-GNS-004 | 209 zł |
Klawiatura gamingowa GENESIS Thor 420 RGB, podświetlenie, slim blue | 209 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →