Genesis Rhod 300 RGB (NKG-1528)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Genesis Rhod 300 RGB 2022 rokRGB |
|
Najprostsza i niedroga klawiatura do gier z połączeniem przewodowym i wbudowanym podświetleniem. W modelu zastosowano przyciski typu membranowego przeznaczone do aktywnego grania. Membrana o zwiększonej żywotności, 10 milionów kliknięć. Połączenie jest tylko przewodowe - klasyczny USB. Jako podświetlenie zapewnia oświetlenie RGB z pełną gamą odcieni. Dostępnych jest 11 gotowych trybów oświetlenia, co pozwala użytkownikowi dostosować urządzenie do własnych potrzeb.
Dzięki temu możliwa jest ręczna regulacja jasności podświetlenia oraz intensywności migotania efektów świetlnych. Klawiatura gamingowa membranowa Genesis Rhod 300 RGB może pochwalić się dobrą wydajnością – przy wciskaniu przycisków opóźnienie sygnału nie przekracza 8 ms, co może mieć dodatkową zaletę podczas aktywnej rozgrywki. Dolna część klawiatury ma wydłużoną konstrukcję, symulującą obecność podpórki na nadgarstek.
Dzięki temu praca z układem będzie wygodniejsza. Składane nóżki umożliwiają regulację nachylenia urządzenia. Gumowane podkładki zwiększają stabilność klawiatury na biurku. W układzie przycisków dostępnych jest 104 klawiszy. Przyciski F1-F12 są wielofunkcyjne. W połączeniu z Fn pojawia się szybki dostęp do dodatkowych funkcji systemu: konfigurowania multimediów, włączania przeglądarki, poczty e-mail itp. Przewód przyłączeniowy 1,75 m. Dostępny panel wyświetlacza przycisków systemowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Kup Genesis Rhod 300 RGB
Wszystkie ceny 18 →Natec Genesis Rhod 300 RGB US Gaming Keyboard USB Black NKG-1528 | 149 zł |
Genesis Rhod Series 300 RGB - Klawiatury - Angielski - USA - Czarny | 121 zł |
Genesis Rhod 300 RGB KL-G-GNS-015 | 86 zł |
Klawiatura Genesis Rhod 300 RGB (NKG-1857) | 115 zł |
Gensis, Klawiatura gamingowa dla graczy Rhod 300 RGB PT, podświetlana | 105 zł |