Klawiatura
Genesis Lith 400 RGB (NKG-1419)
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Genesis Lith 400 RGB |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genesis Lith 400 RGB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura dla graczy Genesis Lith 400 RGB NKG-1419 | 219 zł |
GENESIS Klawiatura przewodowa GENESIS Lith 400 RGB Czarny | 140 zł |
Genesis Lith 400 KL-G-GNS-012 | 219 zł |
Klawiatura GENESIS Lith 400 RGB | 144 zł |
Klawiatura GENESIS Lith 400 RGB | 144 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →