Opona letnia General Grabber GT 225/55 R19 103V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber GT 225/55 R19 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber GT 225/55 R19 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General GRABBER GT (225/55 R19 103V) 04503920000 | 398 zł |
General GRABBER GT ( 225/55 R19 103V XL ) 04503920000 | 706 zł |
General GRABBER GT ( 225/55 R19 103V XL ) | 715 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →