Pamięć RAM G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 F3-1600C11S-8GSL
G.Skill F3-1600C11S-8GSL |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 F3-1600C11S-8GSL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Standard SO DDR3L-1600 SC - 8GB | 99 zł |
G.Skill SODIMM, DDR3L, 8 GB, 1600 MHz, CL11 | 72 zł |
NB PAMIĘĆ 8GB PC12800 DDR3 SO F3-1600C11S-8GSL G.SKILL | 100 zł |
Modyfikacje G.Skill Standard SO-DIMM DDR3
Ceny na G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 F3-1600C11S-8GSL | od 72 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 F3-1600C9S-4GSL | od 174 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 F3-1600C9D-8GSL | od 106 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Standard SO-DIMM DDR3 F3-1600C11S-4GSL | od 53 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →