Płyta grzewcza Freggia HR 640 VGTCH kość słoniowa
Zdjęcia 10 |
Freggia HR 640 VGTCH kość słoniowa |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Freggia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Freggia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Freggia HR 640 VGTCH kość słoniowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta Gazowa Retro Freggia Hr640Vgtch | 1 199 zł |
FREGGIA Płyta HR640VGTCH - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! - ( | 1 254 zł |
FREGGIA Płyta HR640VGTCH - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! - ( | 1 254 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości płyty grzewczej Freggia HR 640 VGTCH:
- Wymienne dysze do gazu w butlach
Modyfikacje Freggia HR 640 VGTCH
Ceny na Freggia HR 640 VGTCH |
---|---|---|---|---|
Freggia HR 640 VGTCO ciemnobrązowy | od 1 039 zł | 4 oferty | ||
Freggia HR 640 VGTAN grafit | od 1 022 zł | 3 oferty | ||
Freggia HR 640 VGTCH kość słoniowa | od 1 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →