Płyta grzewcza Freggia HA 640 VGTB czarny
Zdjęcia 5 |
Freggia HA 640 VGTB czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Freggia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Freggia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Freggia HA 640 VGTB czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa FREGGIA HA640VGTB czarny GŁÓWNYAutoryzowanyPartnerFREGGIAPOLS | 887 zł |
Płyta gazowa FREGGIA HA640VGTB czarny GŁÓWNYAutoryzowanyPartnerFREGGIAPOLS | 985 zł |
FREGGIA Płyta HA640VGTB - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! - (2 | 999 zł |
FREGGIA Płyta gazowa 60cm HA640VGTB czarny 224203201 * - Wpisz kod FRG - P | 873 zł |
Płyta FREGGIA HA640VGTB OUTLET !!! 116/23/OU - (22) 877 77 77 Raty 0! Indy | 629 zł |
FREGGIA Płyta HA640VGTB - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! - (2 | 999 zł |
Modyfikacje Freggia HA 640 VGTB
Ceny na Freggia HA 640 VGTB |
---|---|---|---|---|
Freggia HA 640 VGTW biały | od 873 zł | 4 oferty | ||
Freggia HA 640 VGTB czarny | od 629 zł | 6 oferty | ||
Freggia HA 640 VGTX stal nierdzewna | od 897 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →