Płyta grzewcza Gorenje GW 6D42 CLB czarny (737665)
Zdjęcia 7 |
Gorenje GW 6D42 CLB czarny czarny kość słoniowa |
|
Elegancka wbudowana płyta gazowa z wygodną obsługą mechaniczną, trwałym emaliowanym blatem i mocnym palnikiem WOK. Charakteryzuje się układem palnika w kształcie rombu, oryginalnym rozwiązaniem konstrukcyjnym (uchwyty baterii w stylu rustykalnym) oraz wysokiej jakości montażem, który jest wykonywany w Słowenii. Producent pozycjonuje się jako produkt ze średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w stylizowanych wnętrzach.
W konstrukcji płyty Gorenje GW 6D42 CLB zastosowano proste i niezawodne mechaniczne kurki gazowe. Automatyczny zapłon odbywa się za pomocą układu elektrycznego, którego styki są wbudowane w mechanizm obracania pokręteł. Dzięki takiemu rozwiązaniu włączanie palników i sterowanie ich mocą można wykonać jedną ręką. Stalowa podstawa, zabezpieczona wielowarstwową emalią o wysokiej wytrzymałości, charakteryzuje się dużą twardością, odpornością na zarysowania i jest łatwa do oczyszczenia z wszelkiego rodzaju zabrudzeń przy użyciu popularnych domowych środków czystości. 4 palniki o średnicy 54/74/74/123 mm osiągają różną moc cieplną 1050/1800/1800/3500 W. Turbopalnik z dwoma rzędami płomieni jest w stanie zapewnić równomierne nagrzewanie naczyń WOK z półkulistym dnem. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia system kontroli gazu, który zatrzymuje dopływ gazu w przypadku zaniku płomienia któregokolwiek z palników.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje GW 6D42 CLB czarny
Płyta gazowa Gorenje GW6D42CLB | 1 299 zł |
Płyta gazowa GORENJE GW6D42CLB Retro | 1 299 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyta gazowa Gorenje GW6D42CLB | linia CLASSICO | 1 299 zł |
Modyfikacje Gorenje GW 6D42 CLB
Ceny na Gorenje GW 6D42 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje GW 6D42 CLB czarny | od 1 299 zł | 4 oferty | ||
Gorenje GW 6D42 CLI kość słoniowa | od 1 199 zł | 6 oferty |