Płyta grzewcza Freggia HR 640 VGTAN grafit
Zdjęcia 9 |
Freggia HR 640 VGTAN grafit |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Freggia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Freggia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Freggia HR 640 VGTAN grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta Gazowa Retro Freggia Hr640Vgtan | 1 199 zł |
Płyta gazowa FREGGIA HR640VGTAN antracyt GŁÓWNYAutoryzowanyPartnerFREGGIAP | 1 153 zł |
FREGGIA Płyta gazowa 60cm HR640VGTAN antracyt 224203601* - Wpisz kod FRG - | 1 022 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości płyty grzewczej Freggia HR 640 VGTAN:
- Wymienne dysze do gazu w butlach
Modyfikacje Freggia HR 640 VGTAN
Ceny na Freggia HR 640 VGTAN |
---|---|---|---|---|
Freggia HR 640 VGTCO ciemnobrązowy | od 1 039 zł | 4 oferty | ||
Freggia HR 640 VGTAN grafit | od 1 022 zł | 3 oferty | ||
Freggia HR 640 VGTCH kość słoniowa | od 1 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →