Garnek Florina Henry 5G6587
Zdjęcia 5 |
Florina Henry 5G6587 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Florina Henry 5G6587
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Garnek nierdzewny Henry by Mateusz Gessler 18 cm 2,4 l | 53 zł |
FLORINA GARNEK NIERDZEWNY HENRY INDUKCJA 18CM 2,3L FLORINA | 80 zł |
FLORINA Garnek nierdzewny HENRY 18 cm 2,4L by Mateusz Gessler | 72 zł |
Garnek Florina Henry 18cm 2,4 l indukcja gaz | 68 zł |
Florina Garnek nierdzewny Henry by Mateusz Gessler 18 cm 2,4 l | 53 zł |
Modyfikacje Florina Henry 5G6587
Ceny na Florina Henry 5G6587 |
---|---|---|---|---|
Florina Henry 5G6594 | od 47 zł | 6 oferty | ||
Florina Henry 5G6587 | od 53 zł | 5 oferty | ||
Florina Henry 5G7594 | od 45 zł | 5 oferty | ||
Florina Henry 5G6592 | od 80 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →