Garnek Florina Henry 5G6592
Zdjęcia 5 |
Florina Henry 5G6592 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Florina Henry 5G6592
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek FLORINA Henry 24 cm | 100 zł |
FLORINA GARNEK NIERDZEWNY HENRY INDUKCJA 24CM 5,5L FLORINA | 123 zł |
Garnek FLORINA Henry 24 cm | 100 zł |
Florina Henry Garnek 24cm 6.0l | 100 zł |
Garnek Florina Henry 24 cm 6 l indukcja gaz | 99 zł |
Modyfikacje Florina Henry 5G6592
Ceny na Florina Henry 5G6592 |
---|---|---|---|---|
Florina Henry 5G6594 | od 47 zł | 9 oferty | ||
Florina Henry 5G6587 | od 53 zł | 9 oferty | ||
Florina Henry 5G7594 | od 45 zł | 7 oferty | ||
Florina Henry 5G6592 | od 99 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →