Garnek Florina Scott 5G7888
Zdjęcia 4 |
Florina Scott 5G7888 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Florina Scott 5G7888
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Garnek nierdzewny scott 14cm 1,2l | 58 zł |
Florina Garnek ze stali nierdzewnej Florina Scott 14 cm 1,2 l | 78 zł |
Garnek ze stali nierdzewnej Florina Scott 14 cm 1,2 l | 50 zł |
Garnek ze stali nierdzewnej Florina Scott 14 cm 1,2 l | 55 zł |
Modyfikacje Florina Scott 5G7888
Ceny na Florina Scott 5G7888 |
---|---|---|---|---|
Florina Scott 5G7888 | od 50 zł | 5 oferty | ||
Florina Scott 5G7795 | od 54 zł | 2 oferty | ||
Florina Scott 5G5810 | od 62 zł | 2 oferty | ||
Florina Scott 5G5818 | od 70 zł | 4 oferty | ||
Florina Scott 5G5825 | od 79 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →