Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 215/60 R17 96H
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Winterhawk 4 (215/60 R17 96H) 18021 | 509 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 215/60 R17 96H EVc ) 18021 | 556 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 215/60 R17 96H EVc ) | 563 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Winterhawk 4 215/60 R17 96H
Ceny na Firestone Winterhawk 4 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 215/60 R17 96H | od 509 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →