Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 195/50 R15 86H
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 195/50 R15 86H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 195/50 R15 86H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Winterhawk 4 (195/50 R15 86H) 19362 | 343 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 195/50 R15 86H XL EVc ) | 347 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 195/50 R15 86H XL EVc ) 19362 | 343 zł |
Opona Firestone 195/50R15 Winterhawk 4 86H - opony zimowe 19362 | 318 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →