Opona zimowa VIKING WinTech 195/50 R15 82H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 195/50 R15 82H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 195/50 R15 82H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (195/50 R15 82H) 15632320000 | 292 zł |
Viking WinTech ( 195/50 R15 82H EVc ) | 296 zł |
Viking WinTech ( 195/50 R15 82H EVc ) 15632320000 | 293 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →