Opona letnia Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82T
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82T 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Multihawk 2 (185/60 R14 82T) 12995 | 352 zł |
Firestone Multihawk 2 ( 185/60 R14 82T ) 12995 | 352 zł |
Firestone Multihawk 2 ( 185/60 R14 82T ) | 357 zł |
Modyfikacje Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82T
Ceny na Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82H | od 289 zł | 10 oferty | ||
Firestone Multihawk 2 185/60 R14 82T | od 352 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →