Nożyce do żywopłotu Fieldmann FZN 70205-0 (50004556)
Zdjęcia 7 |
Fieldmann FZN 70205-0 |
|
Maksymalna grubość cięcia to 16 mm. System zatrzymania awaryjnego
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZN 70205-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarki akumulatorowe do żywopłotu FZN 70205-O | 299 zł |
Fieldmann, Nożyce do żywopłotu FZN 70205-0 20N, 20V/2Ah | 227 zł |
Fieldmann FZN 70205-0 Akumulatorowe nożyce do żywopłotu | 229 zł |
Nożyce do żywopłotu FIELDMANN FZN 70205-0 akumulatorowe | Bezpłatny transp | 250 zł |
Nożyce akumulatorowe Fieldmann FZN 70205-0 20V FZN70205-0 | 199 zł |
Fieldmann FZN 70205-0 | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →