Agregat prądotwórczy Fieldmann FZI 4020-Bi
Zdjęcia 4 |
Fieldmann FZI 4020-Bi |
|
Kompaktowy generator benzynowy. Pod względem wielkości i wagi (21 kg) mniej więcej odpowiada kanistrowi samochodowemu. Wyposażony w silnik 80 cm3 z ręcznym rozruchem. Deklarowane przez producenta zużycie paliwa wynosi 0,69 l/h, co zapewnia do 6,5 godziny pracy (przy całkowicie napełnionym 4,5-litrowym zbiorniku). Generator Fieldmann FZI 4020-Bi wytwarza energię elektryczną za pomocą alternatora inwerterowego.
Kluczową zaletą tej technologii jest stabilny prąd o prawidłowej sinusoidzie, który jest niezbędny do prawidłowej pracy automatyki kotłów paliwowych i innych „kapryśnych” urządzeń elektronicznych. Oprócz konwencjonalnych urządzeń elektrycznych podłączanych do gniazdka 230 V, generator może ładować akumulatory samochodowe (za pośrednictwem wyjścia 12 V) lub urządzenia mobilne (za pomocą portu USB). Oprócz nich panel posiada złącza do równoległego połączenia kilku generatorów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Kup Fieldmann FZI 4020-Bi
Wszystkie ceny 7 →Agregat prądotwórczy FIELDMANN FZI 4020-Bi | 2 600 zł |
Agregat prądotwórczy FIELDMANN FZI 4020-Bi | 2 600 zł |
Generator prądotwórczy agregat Fieldman FZI 4020 1800W 230V 12V inwertero | 1 250 zł |
Agregat prądotwórczy FIELDMANN FZI 4020-Bi | 2 600 zł |
Agregat Fieldmann FZI 4020 2000 W 1-fazowy | 2 905 zł |
Fieldmann, Generator FZI 4020-BI, 1800W, OHW | 2 595 zł |
Fieldmann FZI 4020-Bi | 2 599 zł |