Bateria wodociągowa Ferro Vasto Medico BVAM2
Ferro Vasto Medico BVAM2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Vasto Medico BVAM2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Ferro Medico BVAM2 | 239 zł |
Bateria umywalkowa Ferro Vasto Medico stojąca chrom (BVAM2) | 188 zł |
Bateria umywalkowa stojąca VASTO MEDICO BVAM2 | 197 zł |
FERRO BVAM2 VASTO MEDICO bateria umywalkowa stojąca, korek automatyczny z | 225 zł |
Bateria umywalkowa Ferro Medico BVAM2 | 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →