Plecak Ferrino X.M.T. 60+10 70 l (75650BCC)
Zdjęcia 6 |
Ferrino X.M.T. 60+10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino X.M.T. 60+10 70 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak trekkingowy Ferrino XMT czarny 60 10 l 75650BCC | 1 100 zł |
Ferrino Ferrino X.M.T 60+10 Black Outdoor plecak Black 75650BCC | 866 zł |
Ferrino X.m.t. 60+10l Backpack Czarny | 808 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Ferrino X.M.T. 60+10:
- Dostęp z przodu do komory głównej
PolecamyPorównaj w tabeli →