Karm dla psów Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple 2.5 kg
Zamknij
Menu
Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple 2.5 kg 2.5 kg7 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple 2.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa FARMINA N&D Prime Dzik z jabłkiem 2.5 kgKarma dla psa FARMINA N&D Prime Adult Mini Dzik i jabłko 2.5 kg dla dorosłych psów. Electro.plZłóż skargę | 125 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Prime Dzik z jabłkiem 2.5 kgKarma dla psa FARMINA N&D Prime Adult Mini Dzik i jabłko 2.5 kg dla dorosłych psów.... Avans.plZłóż skargę | 125 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Prime Dzik z jabłkiem 2.5 kg PND0250072Karma dla psa FARMINA N&D Prime Adult Mini Dzik i jabłko 2.5 kg dla dorosłych psów.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 94 zł |
Seria Farmina Prime
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 168 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, granat, holistyczna
od 116 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, ziemniaki, tłuszcz, jagody, witaminy, minerały, super premium
od 202 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce (26%), warzywa, jajka, ryby, owoce, jagody, klasa: super premium
od 174 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, na stawy, v sostave: dzik, jabłko, holistyczna
od 122 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 126 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, jagoda, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 444 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 294 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, jagoda, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, warzywa, śledzie, tłuszcze, jajka, jagody, owoce, zioła, holistyczna
od 94 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, warzywa, śledzie, tłuszcze, jajka, jagody, owoce, zioła, holistyczna
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.14 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik, jabłko, klasa: super premium
od 463 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, warzywa, śledzie, tłuszcze, jajka, jagody, owoce, zioła, holistyczna
od 230 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina 56%, ziemniaki, tłuszcz, jajka, śledzie, marchew, owoce, jagody, holistyczna
Modyfikacje Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple
Ceny na Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple |
---|---|---|---|---|
Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple 2.5 kg | od 94 zł | 3 oferty | ||
Farmina Prime Adult Mini Boar/Apple 7 kg | od 230 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 56 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko wieprzowe, kukurydza, mąka, groch, zboża, ryż, wieprzowina, tłuszcz, klasa: super premium
od 109 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: sardynka 25%, sardynka cała 18%, warzywa, zioła, jagody, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: kurczak 34%, ziemniaki 20%, ryż, jabłka, tłuszcz, marchew, olej, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 99 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: jagnięcina (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium