Karma dla kotów Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate 10 kg
od 431 do 710 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Farmina Prime
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.29 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik (45%), dynia (5%), jajka na twardo, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, granat, holistyczna
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 116 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, granat, holistyczna
od 202 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce (26%), warzywa, jajka, ryby, owoce, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, ziemniaki, tłuszcz, jagody, witaminy, minerały, super premium
od 120 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, na stawy, v sostave: dzik, jabłko, holistyczna
od 126 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, jagoda, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 312 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 294 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, jagoda, klasa: super premium
od 445 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 103 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso dzika (22%), białka, warzywa, drób, jaja, owoce, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, warzywa, śledzie, tłuszcze, jajka, jagody, owoce, zioła, holistyczna
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.14 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik, jabłko, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, warzywa, śledzie, tłuszcze, jajka, jagody, owoce, zioła, holistyczna
Modyfikacje Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate
Ceny na Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate 300 g | od 24 zł | 2 oferty | ||
Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate 1.5 kg | od 85 zł | 2 oferty | ||
Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate 5 kg | od 138 zł | 20 oferty | ||
Farmina Prime Adult Chicken/Pomegranate 10 kg | od 431 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 453 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: jagnięcina, drób, zboża, ryby, jajka, super premium
od 441 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2.27 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: pstrąg, bataty, warzywa, białka, łosoś, holistyczna
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium