Karm dla psów Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 2.5 kg
Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 2.5 kg 0.8 kg2.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 2.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa FARMINA Cibau Sensitive Fish Mini 2.5 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras. Pomaga rozwiązać problemy związane z alergiami oraz stanami zapalnymi. Electro.plZłóż skargę | 80 zł |
Karma dla psów FARMINA Cibau Sensitive Fish Mini, 2,5 kgSuche karmy dla dorosłych psów miniaturowych ras Farmina Cibau to doskonały wybór dla Twojego pupila. Świadczy o tym najlepsz... więcejy skład i włoska jakość pożywien... EmpikZłóż skargę | 85 zł |
Karma dla psa FARMINA Cibau Sensitive Fish Mini 2.5 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras. Pomaga rozwiązać problemy związane z alergiami oraz stanami zapalnymi.... Avans.plZłóż skargę | 80 zł |
Farmina Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini 2,5 kg - sucha karma dla dorosłyFarmina CIBAU Sensitive Fish Mini 2,5 kg - sucha karma dla dorosłych psów małych ras 2,5kg Max&mrau.plZłóż skargę | 58 zł |
CIBAU Sensitive Mini 2,5 kg FishPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras małych, szczególnie polecana tym, mającym wrażliwy układ pokarmowy i różnego typu... więcejnietolerancje pokarmowe. Receptura uśmierza objawy alergiczne, minimalizuje stany zapalne - skórne. Karma zawiera ryby i ryż, jest zbilansowana i smaczna. Ryby dostarczają kwasów Omega, które zapewniają dobrą odporność i poprawiają stan skóry i sierści psa. Olej z ryb zwiększa smakowitość karmy.Karma ma minimalizować stany zapalne i objawy alergiczne - drapanie, zapalenie skóry, łupież, wypadanie włosów.
Karma nie zawiera GMO, konserwantów ani barwników.
Skła Fera.plZłóż skargę | 58 zł |
Karma dla psa FARMINA Cibau Sensitive Fish Mini 2.5 kg PCB025013SPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras. Pomaga rozwiązać problemy związane z alergiami oraz stanami zapalnymi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 63 zł |
Seria Farmina CIBAUPorównaj w tabeli →
od 196 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryby, ryż, miąższ, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, odwodniona ryba, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 67 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryby, ryż, miąższ, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 55%, ryby 28%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 55%, ryby 28%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 28%, ryż 28%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, jaja, olej, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 28%, ryż 28%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, jaja, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 28%, ryż 28%, kukurydza 26%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 188 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 27%, ryż 25%, kukurydza 15%, tłuszcz, ryby, buraki, jajka, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 15%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 15%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, odwodniona ryba, klasa: super premium
Modyfikacje Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed
Ceny na Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed |
---|---|---|---|---|
Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 0.8 kg | od 22 zł | 2 oferty | ||
Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 2.5 kg | od 58 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: śledzie, jagnięcina, mięso rybne, wątróbka wieprzowa, warzywa, tłuszcz, jabłka, masło, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium