Karm dla psów Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 0.8 kg
Zdjęcia 9 |
Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 0.8 kg 0.8 kg2.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Farmina CIBAUPorównaj w tabeli →
od 203 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryby, ryż, miąższ, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 15%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, odwodniona ryba, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, odwodniona ryba, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryby, ryż, miąższ, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 55%, ryby 28%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 55%, ryby 28%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 28%, ryż 28%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, jaja, olej, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 28%, ryż 28%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, jaja, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 28%, ryż 28%, kukurydza 26%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 219 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 28%, ryż 28%, kukurydza 26%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 32%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 14%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
od 188 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 27%, ryż 25%, kukurydza 15%, tłuszcz, ryby, buraki, jajka, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 36%, ryż 25%, kukurydza 15%, tłuszcz, ryby, buraki, klasa: super premium
Modyfikacje Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed
Ceny na Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed |
---|---|---|---|---|
Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 0.8 kg | od 33 zł | 1 oferta | ||
Farmina CIBAU Sensitive Fish Mini Breed 2.5 kg | od 57 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 35 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, kukurydza, groszek, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, jagnięcina, proteiny, zioła, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów, kurczak, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 25%, ziemniaki, bataty, tłuszcz, buraki, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium