Karm dla psów Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate 2.5 kg
Zamknij
Menu
Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate 2.5 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate 2.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
N&D Farmina Farmina N&D Ancestral Grain Medium/Maxi Puppy Kurczak 2,5 kgLata badań naukowych we współpracy z Instytutem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu doprowadziły Farmina Vet Research do opracowania systemu żywieniowego, który szanuje naturę naszych czworonożnych członków rodziny: N&D Ancestral Grain, system żywieniowy dla zwierząt mięsożernych zawierający ponad 90% białka pochodzenia zwierzęceg... więcejo o wysokiej wartości biologicznej i niskiej zawartości zbóż składających się z orkiszu i owsa. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 90 zł |
FARMINA N&D Ancestral Grain Dog Puppy Medium Maxi chicken, oat 2,5 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt oraz ciężarnych i karmiących suk ras dużych i olbrzymich.
Kar Fera.plZłóż skargę | 103 zł |
Natural&Delicious N&D dog LG PUPPY MEDIUM/MAXI CHICKEN/POMEGRANATEKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt oraz ciężarnych i karmiących suk. - Receptura kurczak, orkisz, owies, owoc granatu. Petkarma.plZłóż skargę | 81 zł |
FARMINA N&D Ancestral Grain canine CHICKEN&POMEGRANATE PUPPY MEDIUM&MAXI 2Opis produktu Z Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Medium & Maxi Chicken and Granat, rozpieszczasz swojego delikatnego szczeniaka smacznym jedzeniem, które pr... EmpikZłóż skargę | 90 zł |
Seria Farmina Ancestral Grain
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 261 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies, jagody, witaminy, specjalne dodatki, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 215 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 61 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 81 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: orkisz, owies, kurczak, granat, klasa: super premium
od 153 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 60 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 284 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 265 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: orkisz, owies, kurczak, granat, klasa: super premium
od 314 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 83 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 232 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies i jagody, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 93 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 87 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies i jagody, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: jagnięcina (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 85 zł
mokra karma, 0.14 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, orkisz, owies, olej rybny, jagody, klasa: super premium
od 99 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: jagnięcina (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
Modyfikacje Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate
Ceny na Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate 2.5 kg | od 81 zł | 4 oferty | ||
Farmina A/G Puppy Med/Max Chicken/Pomegranate 12 kg | od 265 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: śledzie, jagnięcina, mięso rybne, wątróbka wieprzowa, warzywa, tłuszcz, jabłka, masło, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryba, wątróbka, mięso łososia, ryż, tłuszcz, warzywa, witaminy, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium