Karm dla psów Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg
Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Farmina FARMINA N&D ANCESTRAL GRAIN DOG LIGHT - CHICKEN, SPELT 12kg - suchFARMINA N&D ANCESTRAL GRAIN DOG LIGHT - CHICKEN, SPELT 12kg - sucha karma dla psów ras średnich i dużych, 12kg Max&mrau.plZłóż skargę | 224 zł |
N&D Farmina FARMINA N&D Dog ANCESTRAL GRAIN Adult Medium/Maxi Kurczak, orkN&D Ancestral Grain to linia naturalnych produktów z prazbożami – orkiszem i owsem. Diety o niskim indeksie glikemicznym z... więcejostały zaprojektowane przez naukowców i są dostosowane do żywienia zwierząt mięsożernych. Linia N&D Ancestral Grain została opracowana z najwyższej jakości składników i zawiera aż 90% białka pochodzenia zwierzęcego. Naturalne przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 220 zł |
Farmina FARMINA N&D ANCESTRAL GRAIN DOG LIGHT - CHICKEN, SPELT,OATS AND PO | 305 zł |
Farmina N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Light Medium & Maxi - suAkces-markt.pl Złóż skargę | 294 zł |
FARMINA N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Light Medium &amPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym lub zmagających się z... więcejnadwagą i nadmiernym tyciem.Receptur Fera.plZłóż skargę | 224 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Farmina Ancestral Grain
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 50 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: jagnięcina (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 85 zł
mokra karma, 0.14 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, orkisz, owies, olej rybny, jagody, klasa: super premium
od 314 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 99 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: jagnięcina (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 291 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso z kurczaka, granat, orkisz, owies, tłuszcz, śledź, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce, zboża, jajka, śledzie, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 50 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 90 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies, jagody, witaminy, specjalne dodatki, klasa: super premium
od 153 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: filet z kurczaka 24% i mięso 24%, orkisz 10%, owies 10%, jajka, śledź, holistyczna
od 41 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, białko drobiowe, orkisz, owies, śledź, białko śledziowe, jajka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies, jagody, witaminy, specjalne dodatki, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak bez kości 20%, białko z kurczaka 20%, orkisz 12%, owies 12%, tłuszcz, klasa: super premium
od 144 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka (20%), zboża, jajka, ryby, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies, jagody, witaminy, specjalne dodatki, klasa: super premium
od 153 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies, jagody, witaminy, specjalne dodatki, klasa: super premium
Modyfikacje Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate
Ceny na Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 kg | od 60 zł | 3 oferty | ||
Farmina A/G Adult Medium/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg | od 210 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 258 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: królik, ananas, płatki zbożowe, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: królik, łosoś, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 206 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium