Opona letnia Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Falken 195/60R15 ZIEX ZE310 EC 88V - opony letnie 337389 | 329 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 195/60 R15 88V Ecorun BLK ) 337389 | 396 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN (195/60 R15 88V) 330551 | 382 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 195/60 R15 88V Ecorun ) | 657 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN (195/60 R15 88V) 337389 | 360 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 195/60 R15 88V Ecorun BLK ) | 415 zł |
Modyfikacje Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V
Ceny na Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H | od 299 zł | 4 oferty | ||
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V | od 329 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →