Opona letnia Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 195/60 R15 88H Ecorun BLK ) 330550 | 337 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN (195/60 R15 88H) 330550 | 338 zł |
Opona Falken 195/60R15 ZIEX ZE310 EC 88H - opony letnie 33055 | 299 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 195/60 R15 88H Ecorun BLK ) | 341 zł |
Modyfikacje Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H
Ceny na Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H | od 299 zł | 4 oferty | ||
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V | od 329 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →