Opona zimowa Falken WinterPeak F-Snow 1 225/55 R17 101T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Falken WinterPeak F-Snow 1 225/55 R17 101T 225/55 R17 101 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WinterPeak F-Snow 1 225/55 R17 101T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken WINTERPEAK F-SNOW 1 ( 225/55 R17 101T XL, Nordic compound ) | 672 zł |
Falken WINTERPEAK F-SNOW 1 ( 225/55 R17 101T XL, Nordic compound ) 351226 | 661 zł |
Falken WINTERPEAK F-SNOW 1 (225/55 R17 101T) 351226 | 877 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken WinterPeak F-Snow 1 225/55 R17 101T
Ceny na Falken WinterPeak F-Snow 1 225/55 R17 101T |
---|---|---|---|---|
Falken WinterPeak F-Snow 1 225/55 R17 101T | od 661 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →