Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V 225/55 R17 97 H 225/55 R17 101 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 225/55 R17 101V BLIZZAK LM-005 XL 15327 | 917 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R17 101V XL EVc ) 15327 | 726 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (225/55 R17 101V) 15327 | 728 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R17 101V XL EVc ) | 734 zł |
Opona Bridgestone 225/55R17 LM005 101V XL - opony zimowe 15327 | 669 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 97H | od 598 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V | od 669 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →