Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V 225/55 R17 97 H 225/55 R17 101 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 225/55 R17 101V BLIZZAK LM-005 XL 15327 | 917 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R17 101V XL EVc ) 15327 | 726 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (225/55 R17 101V) 15327 | 728 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R17 101V XL EVc ) | 734 zł |
Opona Bridgestone 225/55R17 LM005 101V XL - opony zimowe 15327 | 669 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 97H | від 598 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V | від 669 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →