Opona zimowa Falken WinterPeak F-Ice 1 235/55 R18 104T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken WinterPeak F-Ice 1 235/55 R18 104T 235/55 R18 104 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WinterPeak F-Ice 1 235/55 R18 104T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken WINTERPEAK F-ICE 1 (235/55 R18 104T) 339228 | 956 zł |
Falken WINTERPEAK F-ICE 1 ( 235/55 R18 104T XL, z kolcami ) 339228 | 1 025 zł |
Falken WINTERPEAK F-ICE 1 ( 235/55 R18 104T XL, z kolcami ) | 1 038 zł |
Modyfikacje Falken WinterPeak F-Ice 1 235/55 R18 104T
Ceny na Falken WinterPeak F-Ice 1 235/55 R18 104T |
---|---|---|---|---|
Falken WinterPeak F-Ice 1 235/55 R18 104T | od 956 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →