Зимова шина Goodyear Ultra Grip Arctic 2 235/55 R18 104T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 235/55 R18 104T 235/55 R18 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Arctic 2 235/55 R18 104T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 (235/55 R18 104T) 580685 | 1 136 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 ( 235/55 R18 104T XL EVR, z kolcami ) | 1 208 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 ( 235/55 R18 104T XL, SCT, z kolcami ) | 1 299 zł |
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 (235/55 R18 104T) 586373 | 1 082 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Arctic 2 235/55 R18 104T
Ціни на Goodyear Ultra Grip Arctic 2 235/55 R18 104T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Arctic 2 235/55 R18 104T | від 1 082 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →