Opona całoroczna Falken WildPeak A/T AT3WA 265/70 R16 112H
Wybierz rozmiar opony
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/70 R16 112H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WildPeak A/T AT3WA 265/70 R16 112H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken WILDPEAK A/T AT3WA (265/70 R16 112H) 337175TH | 607 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT3WA ( 265/70 R16 112H BLK ) 337175TH | 609 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT3WA ( 265/70 R16 112H BLK ) | 616 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →