Opona całoroczna Falken EuroAll Season VAN11 225/60 R16C 105T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken EuroAll Season VAN11 225/60 R16C 105T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken EuroAll Season VAN11 225/60 R16C 105T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROALL SEASON VAN11 (225/60 R16 105/103T) 337254 | 603 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 ( 225/60 R16C 105/103T BLK ) 337254 | 618 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 ( 225/60 R16C 105/103T BLK ) | 625 zł |
Wideo recenzje
Polecamy