Opona letnia Falken Azenis FK-510 285/45 R21 113Y
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Azenis FK-510 285/45 R21 113Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Azenis FK-510 285/45 R21 113Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken AZENIS FK510 (285/45 R21 113Y) 331509 | 1 108 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 285/45 ZR21 (113Y) XL SUV, BLK ) 331509 | 1 098 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 285/45 ZR21 (113Y) XL SUV, BLK ) | 1 123 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →