Wanna Excellent Glamour 140.5x140.5 cm (WAEX.GLA14WH)
Zdjęcia 3 |
Excellent Glamour 141x141 140.5x140.5 cm150x150 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Glamour 140.5x140.5 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna narożna Excellent Glamour 140x140 cm symetryczna biały WAE | 1 829 zł |
Wanna symetryczna 140,5x140,5 Excellent GLAMOUR WAEX.GLA14WH | 2 021 zł |
EXCELLENT WAEX.GLA14WH GLAMOUR Wanna akrylowa narożna symetryczna biała 14 | 1 719 zł |
Glamour Wanna 140X140 Biała | 1 829 zł |
Wanna symetryczna Excellent Glamour 140x140 biała WAEX.GLA14WH | Darmowa d | 1 828 zł |
Excellent Glamour Wanna narożna 140,5x140,5 cm akrylowa symetryczna, biała | 1 553 zł |
Modyfikacje Excellent Glamour
Ceny na Excellent Glamour |
---|---|---|---|---|
Excellent Glamour 140.5x140.5 cm | od 1 553 zł | 6 oferty | ||
Excellent Glamour 150x150 cm | od 1 589 zł | 6 oferty |
Polecamy