Karm dla psów Eukanuba Mature L/XL Chicken 15 kg
Eukanuba Mature L/XL Chicken 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eukanuba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eukanuba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eukanuba Mature L/XL Chicken 15 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa EUKANUBA Mature Large Breeds Kurczak 15 kgSucha karma dla psa EUKANUBA Mature Kurczak 15 kg jest bogata w świeżego kurczaka i jest idealna dla dojrzałych psów dużych r... więcejas w wieku od 6 do 9 lat. Starannie wybrane składniki zapewniają odżywianie dopasowane do potrzeb dojrzałego psa. Electro.plZłóż skargę | 158 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Mature Large Breeds Kurczak 15 kgSucha karma dla psa EUKANUBA Mature Kurczak 15 kg jest bogata w świeżego kurczaka i jest idealna dla dojrzałych psów dużych r... więcejas w wieku od 6 do 9 lat. Starannie wybrane składniki zapewniają odżywianie dopasowane do potrzeb dojrzałego psa.... Avans.plZłóż skargę | 158 zł |
Eukanuba Eukanuba Mature Large Breed Chicken 15kg | 152 zł |
Eukanuba Thriving Mature Large Breed, kurczak - 15 kgStworzona przez ekspertów, polecana przez hodowców: jedyna w swoim rodzaju receptura oferuje produkty, odpowiadające potrzebo... więcejm psów w każdym wieku. Thriving Mature Large Breed, kurczak powstała w trosce o dobre samopoczucie psów dużych ras w wieku od 6 do 9 lat, bądź bardzo dużych ras (powyżej 40 kg) w wieku od 5 do 8 lat. Karma jest bogata w mięso drobiowe, w tym świeżego kurczaka, który stanowi wartościowe źródło zwierzęcych białek. Duża ilość naturalnych składników witalnych w karmie zapewnia Twojemu czworonogowi najwyższą jakość życia w postępującym wieku. Dzięki specjalnemu, sześciokątnemu kształtowi krokietów i formule DentaDefense pożywienie wpływa pozytywnie na zdrowie zębów i higienę jamy ustnej. Przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 153 zł |
EUKANUBA Mature & Senior Large Breed 15kgSpecjalne formuły dla psów dojrzałych zawierają dużo świeżego kurczaka, przez co są szczególnie smaczne. Ponadt Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 162 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Eukanuba Core RangePorównaj w tabeli →
od 137 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, owies, jęczmień, sorgo, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: od 11. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, owies, mączka rybna, ryż, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcz, ryż, witaminy, minerały, klasa: premium
od 142 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 10. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, jagnięcina, ryż, kukurydza, sorgo, jęczmień, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, tłuszcz drobiowy, pszenica, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: kurczak i indyk, jagnięcina 14%, ryż 14%, kukurydza, jęczmień, sorgo, tłuszcz,, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, białka, jajka, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 155 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, owies, jęczmień, sorgo, tłuszcz, sos, klasa: premium
Modyfikacje Eukanuba Mature L/XL Chicken
Ceny na Eukanuba Mature L/XL Chicken |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Mature L/XL Chicken 3 kg | od 49 zł | 5 oferty | ||
Eukanuba Mature L/XL Chicken 15 kg | od 138 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, białko, mąka, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 106 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 106 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium