Karm dla psów Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish 12 kg
Zdjęcia 5 |
Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish 12 kg 3 kg12 kg |
|
Ziemniaki bezglutenowe jako źródło błonnika, witamin i przeciwutleniaczy. Prebiotyki i pulpa buraczana wspomagają zdrowe trawienie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eukanuba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eukanuba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish 12 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eukanuba Puppy & Junior Small/Medium Grainfree Ocean Fish 12 kgPuppy Small/Medium breed Eukanuba Grain Free* for small to medium breed puppies is a low allergen recipe carefully developed... więcejto avoid common allergens. The mild formula contains gluten-free* sweet potatoes, a natural source of fibre, essential vitamins and antioxidants. The chicken-free recipe contains only fish as a source of animal protein. The recipe is rich in sea fish and contains freshly frozen salmon, which provides the puppy with all the animal protein needed to build and maintain strong, lean muscles. To further support healthy digestion, the food contains FOS and MOS. Peas and sweet potatoes serve as an alternative source of carbohydrates. In addition, natural sources of omega 6 and 3 fatty acids promote healthy skin and a glossy coat. In addition, our recipe, tailored for small to medium breed puppies, contains DHA to help them learn and be more trainable. Eukanuba Grain Free* for small to medium breed puppies is a great foundation for developing a healthy adult dog, with special attention paid to avoiding common allergenic disorders. *Produced in a factory that handles grain. Sea fish meal (25%, natural source of omega-3 fatty acids), whole peas, potato, lard, sweet potato, fresh salmon (4%), salmon meal (4%), dried beet pulp (2.9%), fish sauce, sunflower oil, minerals, fructooligosacc Proshop.plZłóż skargę | 227 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Puppy Breeds Ryby Oceaniczne 12 kgNiskoalergenna karma dla szczeniąt małych i średnich ras ze starannie dobranymi składnikami, które nie wywołują uczuleń. Deli... więcejkatna, bezglutenowa formuła, bataty będące naturalnym źródłem błonnika oraz najważniejsze witaminy i antyoksydanty Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Puppy Breeds Ryby Oceaniczne 12 kgNiskoalergenna karma dla szczeniąt małych i średnich ras ze starannie dobranymi składnikami, które nie wywołują uczuleń. Deli... więcejkatna, bezglutenowa formuła, bataty będące naturalnym źródłem błonnika oraz najważniejsze witaminy i antyoksydanty.. Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
Eukanuba EUKANUBA Grain Free - sucha karma dla szczeniąt małych i średnich | 180 zł |
Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed, z łososiem - 12 kgEukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed, z łososiem to smaczna karma sucha stworzona z myślą o potrzebach żywieniowych s... więcejzczeniąt i psów ras małych i średnich w pierwszym roku życia. Karma może stanowić podstawę codziennej diety, ponieważ zawiera niezbędne składniki odżywcze i witalne, zapewniające prawidłowy rozwój. Głównym składnikiem karmy są pyszne ryby, które oprócz białka zwierzęcego dostarczają również cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i -6. Karma nie zawiera innych źródeł białka zwierzęcego. Eukanuba Grain Free Puppy Small / Medium Breed, z łososiem nie zawiera zbóż, dlatego jest odpowiednia dla psów z nietolerancją pokarmową. Eukanuba Grain Free Puppy Small / Medium Breed, z łososiem w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla psów ras małych i średnich ( 25 kg). Niska ilość alergenów: w celu zminimalizowani Zooplus.plZłóż skargę | 175 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Eukanuba Grain FreePorównaj w tabeli →
od 197 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, słodkie ziemniaki, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, tłuszcz, klasa: premium
od 178 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: ryby, ziemniaki, słodkie ziemniaki, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na kości, v sostave: ryby, groch, ziemniaki, tłuszcz, ziemniaki, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 181 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, słodkie ziemniaki, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, słodkie ziemniaki, klasa: premium
od 185 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: ryba, klasa: premium
od 186 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryba, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: ryby, ziemniaki, groszek, słonina, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: ryby, ziemniaki, słodkie ziemniaki, klasa: premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina 20%, kurczak i indyk (20%), ziemniaki, groszek, bataty 8%, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na kości, v sostave: ryby, groch, ziemniaki, tłuszcz, ziemniaki, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 183 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, na kości, klasa: premium
od 54 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryby, groszek, ziemniaki, słodkie ziemniaki, tłuszcz, klasa: premium
od 196 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina 22%, kurczak i indyk 20%, ziemniaki, groszek, tłuszcz, buraki, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, klasa: premium
od 178 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryby, groszek, ziemniaki, słodkie ziemniaki, tłuszcz, klasa: premium
od 170 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: ryby, ziemniaki, groszek, słonina, klasa: premium
Modyfikacje Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish
Ceny na Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish 3 kg | od 52 zł | 13 oferty | ||
Eukanuba Grain Free Puppy Small/Medium Breed Ocean Fish 12 kg | od 172 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ryż, kukurydza, tłuszcz, klasa: premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 184 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, sardynella, makrela, ostrobok, sardynka, wieprzowina, kaczka, klasa: holistyczna
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium