Ekspres do kawy ETA Storio 6181 90030 czerwony
Zdjęcia 7 |
ETA Storio 6181 90030 czerwony |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Storio 6181 90030 czerwony
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Sitko Storio I czerwony I ekspres do espresso I dysza do pianki mleczn | 599 zł |
ETA STORIO ETA618190030 Czerwony | 529 zł |
Ciśnieniowy kolbowy ETA Storio czerwony AGDM-EKS-ETA-005 | 559 zł |
Ekspres ETA Storio 618190030 | 529 zł |
Ekspres ETA Storio 618190030 | 529 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje ETA Storio 6181 90030
Ceny na ETA Storio 6181 90030 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 6181 90040 beżowy | od 509 zł | 15 oferty | ||
ETA Storio 6181 90020 czarny | od 509 zł | 11 oferty | ||
ETA Storio 6181 90030 czerwony | od 529 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →