Ceny na ETA Storio 6181 90040 beżowy
Zdjęcia 4 | od 509 do 636 zł Rodzaj: kolbowy; Rodzaj kawy: mielona; Przygotowanie napojów mlecznych: ręczny; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 0.75; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka; Ciśnienie (bar): 20; Moc (W): 1350; Wymiary (cm): 17x30x42; Waga (kg): 3.7 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniowy kolbowy ETA Storio beżowy AGDM-EKS-ETA-006Ekspres do kawy ETA STORIO ETA618190040 Ekspres do kawy ETA STORIO, o mocy 1350 W, wyposażony w zbiornik na wodę o... więcejpojemności 750 ml, z maksymalnym ciśnieniem 20 barów. Zacznij dzień od pysznej kawy! Nie potrafisz sobie wyobrazić poranka bez aromtycznej kawy? Ekspres ETA STORIO o smukłej obudowie (szerokości 14,5 cm) wyczaruje pyszną kawę, dzięki której poranek będzie dużo przyjemniejszy. Główne zalety ekspresa do kawy ETA Storio Poza smukłą konstrukcją, do zalet ekspresu ETA STORIO, możemy zaliczyć wyposażenie znajdujące się w zestawie: aluminiową kolbę, sitko ze stali nierdzewnej i dyszę do spieniania mleka. Rodzaj kawy: mielona Kolba wykonana z aluminium Wyjmowany i przezroczysty zbiornik na wodę Podgrzewana półka na filiżanki Pojemność zbiornika na wodę 750 ml Moc 1350 W Ciśnienie maks. 20 bar Długość kabla 0,75 m Wykończenie ze stali nierdzewnej Możliwość podgrzewania filiżanek, sprawia, że kawa przez dłuższy czas zachowuje wspaniały aromat oraz głębię smaku. System Thermoblock Idealną temperaturę zapewnia system grzałek Thermoblock. Woda jest pobierana ze zbiornika o pojemności 750 ml, który jeśli zajdzie taka potrzeba, można zdemontować. Pojemnik jest przezroczysty, dzięki czemu łatwo sprawdzisz, czy poziom wody jest wystarczający. Idealnie kremowa pianka Aby cieszyć się ulubioną kawą, ETA Storio jest wyposażony w dyszę parową do przygotowywania pysznej, kremowej pianki z mleka. Prosty w obsłudze Oprócz przygotowywania aromatycznej kawy, ekspres jest wyposażony w funkcję gorącej wody, dzięki której możesz zrobić herbatę i inne gorące napoje. Ekspres do kawy ETA Storio, umożliwia indywidualne dostosowywanie ilości i objętości kawy dla jednej lub dwóch filiżanek, o różnych rozmiarach. Kolekcja retro ETA Storio Kolekcję retro ETA Storio, można rozbudować i dokupić lodówkę, robota planetarnego, czajnika oraz toster w tym samym kolorze. Wybierz spośród trzech kolorów (czarny, czerwony i beżowy) i ciesz się modnym wnętrzem, w którym wszystkie elementy do siebie pasują. Komputronik.plZłóż skargę | 559 zł |
Ekspres ETA Storio 618190040Ekspres do kawy marki Eta o mocy 1350 W. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 0.75 l. Electro.plZłóż skargę | 524 zł |
Ekspres ETA Storio 618190040Ekspres do kawy marki Eta o mocy 1350 W. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 0.75 l.... Avans.plZłóż skargę | 524 zł |
Ekspres do kawy ETA Storio beżowy 618190040Najważniejsze cechy:
- Rodzaj: kolbowy
- Ciśnienie: 20 barów
- Grzałka Thermoblock: T... więcejAK
- Moc: 1350 W
- Zbiornik na wodę: 0,75 l
- Mielenie ziaren: NIE
- Kawa mielona: TAK
- Spieniacz do mleka: TAK
- Dysza gorącej wody: TAK
- Nagrzewanie filiżanek: TAK
- Możliwość zrobienia dwóch kaw jednocześnie: TAK
- Demontowany zbiornik: TAK Elektroguru.comZłóż skargę | 549 zł |
Eta Ekspres do kawy ETA Storio beżowy ETA618190040Najważniejsze cechy:
- Rodzaj: kolbowy
- Ciśnienie: 20 barów
- Grzałka Thermoblock: T... więcejAK
- Moc: 1350 W
- Zbiornik na wodę: 0,75 l
- Mielenie ziaren: NIE
- Kawa mielona: TAK
- Spieniacz do mleka: TAK
- Dysza gorącej wody: TAK
- Nagrzewanie filiżanek: TAK
- Możliwość zrobienia dwóch kaw jednocześnie: TAK
- Demontowany zbiornik: TAK Eta-sklep.plZłóż skargę | 549 zł |
Ekspres ETA Storio 618190040Ekspres do kawy marki Eta o mocy 1350 W. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 0.75 l.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 533 zł |
Ekspres ciśnieniowy Eta Storio 618190040 | 509 zł |
ETA STORIO 618190040Dostępne napoje:Espresso OleOle.plZłóż skargę | 524 zł |
Ekspres kolbowy do kawy Spieniacz Eta Retro 20 bar Ekspres kolbowy do kawy spieniacz do mleka Eta Storio Retro 20 bar 1350W Designerski ekspres z kolbą o smukłej k... więcejonstrukcji z ciśnieniem pompy do 20 barów i dyszą do spieniania mleka. Zachwyci wszystkich od pierwszego wejrzenia . _______________ Erli.plZłóż skargę | 599 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy ETA Storio 618190040Ekspres do kawy ETA Storio 618190040 Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych... więcejsposobów parzenia lub wychodzić do lokalu,... EmpikZłóż skargę | 509 zł |
ETA STORIO 618190040Dostępne napoje:Espresso RTV Euro AGDZłóż skargę | 539 zł |
Ekspres do kawy ETA Storio 6181 90040 Beżowe | 636 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!