Ekspres do kawy ETA Storio 6181 90020 czarny
Zdjęcia 7 |
ETA Storio 6181 90020 czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Storio 6181 90020 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniowy kolbowy ETA Storio czarny AGDM-EKS-ETA-004 | 529 zł |
Ekspres ETA Storio 618190020 | 524 zł |
Eta Ekspres do kawy ETA STORIO czarny 618190020 | 549 zł |
ETA STORIO 618190020 | 509 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje ETA Storio 6181 90020
Ceny na ETA Storio 6181 90020 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 6181 90040 beżowy | od 509 zł | 15 oferty | ||
ETA Storio 6181 90020 czarny | od 509 zł | 11 oferty | ||
ETA Storio 6181 90030 czerwony | od 529 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →