Esperanza Wired Mouse for Gamers 7D Opt. USB MX201 Wolf (EGM201)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Esperanza Wired Mouse for Gamers 7D Opt. USB MX201 Wolf |
|
Budżet mysz dla graczy od firmy Esperanza, który został opracowany specjalnie dla graczy. Układ optyczny urządzenia ma rozdzielczość 2400 dpi, co jest dobrym wskaźnikiem ogólnego stosowania w tej półki cenowej. To pozwala korzystać z myszy na każdej powierzchni, bez utraty skuteczności. Dla maksymalnego komfortu producent nadał urządzenia ergonomiczny kształt, który powtarza kształt ręki.
Prawidłowe rozmieszczenie wszystkich elementów pozwoliło osiągnąć równowagę, więc sterowanie manipulator jest łatwe i wygodne. Mysz Esperanza MX201 reaguje na ruch błyskawicznie, dzięki wysokiej szybkości reakcji. Kursor na ekranie komputera dokładnie powtarza jego ruchy. Posiada 6 przycisków, które ma różne przeznaczenia. Na przykład, specjalne przyciski "wstecz" i "dalej", znajdujące się po bokach mają ułatwić pracę w przeglądarkach internetowych i surfowanie w internecie. Ponadto, płynne kółko przewijania oraz ułatwi przeglądanie stron internetowych. W ten sposób, przedstawiony model jest połączeniem nowoczesnych technologii i inteligentnego designu, dzięki czemu nadaje się zarówno do grania, jak i do innych zadań.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Wired Mouse for Gamers 7D Opt. USB MX201 Wolf
Wszystkie ceny 37 →Esperanza It Accesories EGM201G 5901299925430 Mysz Komputerowa Zielony EGM | 26 zł |
Esperanza MX201 WOLF - mouse - USB - red - Myszy - Optyczny - 7 - Czerwony | 36 zł |
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 7D OPTYCZNA USB MX201 WOLF NIEBIESK | 28 zł |
Mysz ESPERANZA 7D MX201 Wolf Niebieski | 20 zł |
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 7D OPTYCZNA USB MX201 WOLF NIEBIESK | 28 zł |