Myszka
Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX211 Lightning (EGM211)
Zdjęcia 6 |
Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX211 Lightning |
|
Różni się od modelu MX209 tylko rodzajem podświetlenia.
Niedroga mysz Esperanza jest wykonana w symetrycznej designie i ma oryginalny, jasny wygląd, który jest z reguły typowy dla rozwiązań do gier. Podświetlenie RGB nie tylko podkreśla logo i kontury koperty, ale także tworzy efekt spękań na pleckach. Mysz Esperanza MX211 oparta na technologii optycznej przyczynia się do wygodnego sterowania kursorem przy pracy na różnych powierzchniach. Rozdzielczość sensora konfiguruje się osobnym przyciskiem w zakresie od 800 do 2400 DPI. Manipulator wyposażony jest w kółko przewijania oraz pięć klawiszy, w tym parę bocznych przełączników „Wstecz” i „Dalej”, które ułatwiają surfowanie po sieci. Do połączenia z komputerem służy 1,5-metrowy przewód w oplocie z czerwonej tkaniny ze złączem USB.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX211 Lightning
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza It Accesories EGM211R - 5901299925560 Mysz Komputerowa Wielokolo | 39 zł |
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 6D OPTYCZNA USB MX211 LIGHTNING UME | 24 zł |
Mysz ESPERANZA MX211 Lightning (EGM211R) | 15 zł |
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 6D OPTYCZNA USB MX211 LIGHTNING 398 | 22 zł |
Mysz ESPERANZA MX211 Lightning (EGM211R) | 15 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →