Esperanza Wired Mouse for Gamers 7D Opt. USB MX401 Hawk
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Esperanza Wired Mouse for Gamers 7D Opt. USB MX401 Hawk |
|
Jasna i jednocześnie niedroga mysz komputerowa do gier. Manipulator ma bardzo przystępną cenę, pod warunkiem całkiem niezłych osiągów. Kierunek gry myszy zapewnia przede wszystkim agresywną wydajność projektowania. Różnobarwne zielone wstawki dodają kontrastu etui, nie zabrakło też zielonego podświetlenia. Za szybki i dokładny ruch kursora odpowiada sensor optyczny o bardzo dobrej czułości.
Mysz do gier Esperanza MX401 umożliwia zmianę DPI w locie. Dostępne są następujące opcje rozdzielczości czujnika: 800, 1200, 1600, 2400. Listę głównych przycisków uzupełnia przełącznik pomocniczy, który po jednokrotnym naciśnięciu zapewnia podwójne kliknięcie. Do połączenia z komputerem służy połączenie przewodowe z interfejsem USB, kabel ma długość 1,5 m, otrzymał oplot i zabezpieczenie przed zginaniem. Korpus urządzenia ma przemyślaną ergonomiczną konstrukcję. To wygodna i niezawodna mysz do gier. Manipulator jest budżetowy, natomiast model jest w stanie konkurować z droższymi rozwiązaniami. Z taką myszką możesz bawić się grając w swoje ulubione gry i osiągać dobre wyniki w interaktywnych zawodach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Wired Mouse for Gamers 7D Opt. USB MX401 Hawk
Wszystkie ceny 17 →Esperanza IT Accesories ESPERANZA EGM401WB WIRED 7D GAMING OPTICAL MOUSE U | 56 zł |
Mysz Esperanza Hawk (EGM401KR) | 35 zł |
Mysz ESPERANZA EGM401KR MX401-HAWK, 2400 DPI | 25 zł |
Mysz ESPERANZA MX401 Hawk Biało-niebieski | 18 zł |
Mysz Esperanza Hawk EGM401KG (optyczna; 2400 DPI; kolor czarny) | 52 zł |