Projektor Epson EB-U50
Zdjęcia 5 |
Epson EB-U50
Lampa:UHE, 3700 lm, 16 000:1, żywotność 10000 h
Rozdzielczość:1920x1200 px
Projekcja:od 0.9 m, do 11 m
Współczynnik:1.38:1 – 1.68:1
Podłączenie:VGA, HDMI 2 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EB-U50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epson EB-U50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson EB-U50 Digital Signage Beamer 3700 Lumen WUXGA 1920 x 1200 HDMI VGA | 4 186 zł |
Projektor Epson Epson EB-U50 | 4 186 zł |
Epson EB-U50 - Raty 0 | 4 186 zł |
Epson EB-U50 - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 418,59zł | 4 186 zł |
Epson EB-U50 Projektor, 1920 x 1200 WUXGA, 3 700 ANSI Lumen | 4 186 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →