Olej silnikowy ELF Evolution 700 STI 10W-40 60 l
Wideo 5 | Produkt jest niedostępny 990 zł Półsyntetyczny olej silnikowy specjalnie opracowany do silników wysokoprężnych i benzynowych samochodów osobowych. Jednak według producenta marka nadaje się również do małych ciężarówek lub minibusów. Spełnia wymagania do stosowania w silnikach z wtryskiem bezpośrednim. Klasa lepkości 10w-40 wskazuje na dobrą płynność oleju, co z kolei przyczynia się do oszczędności paliwa i łatwego zimnego rozruchu. Zgodny z amerykańskim API i europejskimi standardami ACEA. |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 60L |
|
Półsyntetyczny olej silnikowy specjalnie opracowany do silników wysokoprężnych i benzynowych samochodów osobowych. Jednak według producenta marka nadaje się również do małych ciężarówek lub minibusów. Spełnia wymagania do stosowania w silnikach z wtryskiem bezpośrednim. Klasa lepkości 10w-40 wskazuje na dobrą płynność oleju, co z kolei przyczynia się do oszczędności paliwa i łatwego zimnego rozruchu. Zgodny z amerykańskim API i europejskimi standardami ACEA.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ceny na ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 l | od 26 zł | 6 oferty | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 l | od 87 zł | 9 oferty | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 l | od 116 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →