Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л
Відео 5 | Товар застарів 381 zł Моторне масло напівсинтетичного типу, створене спеціально для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів. Втім, за словами виробника, марка підходить і для невеликих вантажівок або мікроавтобусів. Відповідає вимогам для використання в двигунах з прямим впорскуванням палива. Ступінь в'язкості 10w-40 вказує на непогану текучість масла, що зі свого боку сприяє економії палива і легкому холодного старту. Відповідає стандартам американської API та європейської АСЕА. |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20L |
|
Моторне масло напівсинтетичного типу, створене спеціально для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів. Втім, за словами виробника, марка підходить і для невеликих вантажівок або мікроавтобусів. Відповідає вимогам для використання в двигунах з прямим впорскуванням палива. Ступінь в'язкості 10w-40 вказує на непогану текучість масла, що зі свого боку сприяє економії палива і легкому холодного старту. Відповідає стандартам американської API та європейської АСЕА.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 26 zł | 6 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 87 zł | 10 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 109 zł | 7 пропозицій |